Zimní škola medicínského inženýrství v Rakousku

Ilustrační foto: mikhail nilov, pexels.com
Pátek 4. říjen 2024, 8:20 – Text: -ap-

University of Applied Sciences Upper Austria zve studenty na 6. ročník Zimní školy medicínského inženýrství, která se bude konat ve dnech 3. – 7. února 2025 v rakouském Linci. Klíčovými oblastmi diskuze budou: “Medical Simulations, Telemonitoring, Bioprinting and Materials”. Kromě přednášek a workshopů bude program zahrnovat prohlídky a jeden den věnovaný kulturním aktivitám.

Požadavky na uchazeče:

• studenty na konci svého bakalářského studia (např. 5. semestr)
  • studijní obor medicínské či biomedicínské inženýrství, popř. technických studií se zaměřením na medicínu (mechatronika, lékařská elektronika,...)
  • znalost anglického jazyka na úrovni min. B1

Za svoji účast mohou studenti obdržet až 2 ECTS (dle kritérií akademického uznávání předmětů).

Přihlášky je možné podávat do 1. prosince (23:59) 2024. Zájemci prosím kontaktujte pořadatele prostřednictvím e-mailu (international@fh-linz.at), na základě něhož Vám bude zaslán odkaz na individuální přihlášku. Další podrobnosti a aktualizace budou také k dispozici na webových stránkách zimní školy a v přiloženém letáku.