Informační webinář pro zástupce vysokoškolských spolků - Evropský sbor solidarity

Ilustrační foto: william fortunato, pexels.com
Čtvrtek 17. říjen 2024, 7:57

Tým Evropského sboru solidarity zve všechny zástupce vysokoškolských spolků na informační webinář, který se bude konat online ve středu 6. listopadu 2024 od 15:00-16:30.

Jste skupina mladých lidí, kteří rádi mění věci kolem sebe? Věříte, že přispíváte k pozitivní změně, ale chybí vám prostředky na realizaci vašich nápadů?

Na webináři se dozvíte, jak zapojit váš spolek do programu a rozšířit tak své aktivity prostřednictvím solidárních a dobrovolnických projektů.

Program:

• Představení DZS a programu Evropský sbor solidarity
  • Solidární projekty a jejich výhody
  • Dobrovolnické projekty a jejich výhody

Na webinář se prosím registrujte prostřednictvím online formuláře, a to nejpozději do 04.11.2024. Po uzavření registrace obdrží všichni přihlášení odkaz do aplikace MS Teams, kde bude webinář probíhat.

V případě dotazů kontaktujte Marii-Magdalenu Žabkovou, e-mail: marie.zabkova@dzs.cz.