Nabídka pracovní stáže - marketingový asistent, Španělsko

Ilustrační foto: mikael blomkvist, pexels.com
Středa 29. březen 2023, 11:06 – Text: -ap-

International Student Recruitment & Marketing Team na UCAM Catholic University of Murcia přichází s nabídkou pracovní stáže na pozici Marketing Assistant.

Termín stáže: srpen - listopad 2023

Popis pracovní činnosti International Marketing:

• Pomoc při realizaci a vyhodnocování marketingových kampaní.
  • Zkoumání, analýza a vyhodnocování marketingové aktivity včetně analýzy konkurence, profilování studentů a identifikace potenciálních nových trhů a partnerů.
  • Pomoc při vývoji interaktivních aktivit a materiálů vhodných pro dané cílové publikum.
  • Psaní a publikování obsahového marketingu na všech platformách sociálních médií užívané v mezinárodním marketingu.

Popis pracovní činnosti International Recruitment:

• Kontaktování a filtrace potenciálních zákazníků.
  • Poskytování všeobecné podporu při odpovědích na telefonické, e-mailové dotazy a na dalších platformách
  • Pomoc studentům při registraci v Laurea.
  • Spolupráce s Enrolment Advisor a s Marketing Coordinator při náboru studentů.
  • Pomoc při plánování náborové strategie pro geograficky cílové regiony a pomoc delegátům při poskytování aktivit a prezentací potenciálním žadatelům.

Popis pracovní činnosti International Admissions:

• Poskytování administrativní podporu Admissions Officers.
  • Velvyslanec univerzity k udržení stávajících studentů.

Požadavky na stážistu:

• Znalost práce s Microsoft Office a softwaru pro správu s databází.
  • Znalost anglického jazyka na úrovni min. B2.

V případě zájmu prosím pište na e-mailovou adresu incoming@ucam.edu.

Přesné znění nabídky naleznete ZDE​​​​​​​.